roleta Dzień/Noc w kasecie przestrzennej

Roleta Dzień/Noc Przestrzenna to jeden z typów osłony okiennej charakteryzującej się nawinięciem na wałek materiału posiadającego naprzemienne pasy,z których jeden przepuszcza światło, co umożliwia sterowanie nasileniem insolacji we wnętrzach. Rolety Dzień/Noc to nowoczesny a zarazem bardzo funkcjonalny sposób zdobienia okien, nadający się do wnętrz o charakterze konwencjonalnym jak i innowacyjnym. Główną zaletą tego typu osłony jest fakt, iż może ona spełniać równocześnie rolę zasłon jak i firan.

Ta osłona jest całkowicie bezinwazyjna, kaseta oraz prowadnice są przyklejone poza średnicą szyby (do listwy przy-szybowej). Jej walorem  jest możliwość zamontowania tylko jednej rolety np. w drzwiach balkonowych, które posiadają listwę poprzeczną bądź w wysokim oknie, ze względu na wykorzystane w tym systemie prowadnice przestrzenne. Ponadto osłona posiada mechanizm umożliwiający samohamowanie spuszczanej rolety. Wałek, na który nawijany jest materiał, zabudowany został w kasetę, która doskonale harmonizuje z oknem oraz chroni tkaninę przed kurzem i zabrudzeniem.

Kaseta oraz prowadnice wykonane zostały z aluminium, występują standardowo w kolorze białym oraz brązowym, ale w naszym asortymencie posiadamy również wiele oklein drewnopodobnych, dzięki czemu osprzęt możemy dokładnie dopasować do koloru okna. Oferujemy także ogromną różnorodność materiałów, co umożliwi dopasowanie rolety indywidualnie do każdego rodzaju wnętrza.

MASZ PYTANIA?

zadzwoń – 503 511 142

PŁYNNA REGULACJA DOPŁYWU ŚWIATŁA DO POMIESZCZENIA

BEZINWAZYJNY MONTAŻ

ZOBACZ POZOSTAŁE SYSTEMY ROLET DZIEŃ/NOC