Roleta Dz/N czarna

Roleta Dzień/Noc Triola to jeden z ciekawszych sposobów udekorowania okien. Jej największą zaletą jest fakt, iż jedna osłona okienna jest w stanie zastąpić w naszym domu firankę, zasłonę, jak i klasyczną roletę okienną. Roleta zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiału – jeden z nich przepuszcza światło, a drugi nie.

Odpowiednie sterowanie roletą umożliwia ustawienie pasów tak, że będą całkowicie zaciemniać pomieszczenie albo wpuszczać światło przez materiał prześwitujący, gdy pasy materiału nieprzepuszczające światła, będą na siebie nachodzić. Roletę Dzień/Noc można również całkowicie zwinąć, wpuszczając do pomieszczenia maksymalną ilość światła.
W odróżnieniu od rolety Dzień/Noc Maxi czy też Dzień/Noc Przestrzennej nie jest ona zabudowana w kasetę, posiada natomiast prowadnice żyłkowe, które przytrzymują materiał przy krawędzi skrzydła okiennego, co doskonale sprawdza się w momencie uchylenia okna.
Osłona obsługiwana jest za pomocą łańcuszka, dzięki któremu możemy płynnie sterować dopływem światła do pomieszczenia jak i całkowicie ją zwinąć.
Roleta Dzień/Noc Triola przystosowana została do montażu bezinwazyjnego na okno. Zawiesić osłonę możemy również do ściany, sufitu lub wnęki okiennej.
Bardzo duży wybór materiałów pozwala na dopasowanie osłony do ogólnego charakteru pomieszczenia, zachowując jego indywidualny charakter.

MASZ PYTANIA?

zadzwoń – 503 511 142

PŁYNNA REGULACJA DOPŁYWU ŚWIATŁA DO POMIESZCZENIA

BEZINWAZYJNY MONTAŻ NA SKRZYDLE OKIENNYM

ZOBACZ POZOSTAŁE SYSTEMY ROLET DZIEŃ/NOC

GALERIA