Presiana - osłony okienne

Produkty z naszego asortymentu wykonywane są indywidualne zamówienie klienta oraz na konkretny wymiar. Z pośród wielu materiałów przedstawionych w naszej ofercie można stworzyć indywidualny produkt spełniający wszelkie Państwa oczekiwania. Dlatego najlepszym wyjściem jest umówienie się z przedstawicielem firmy Presiana na niezobowiązujący  pomiar. Siedziba firmy mieści się w Bielsku Białej natomiast nasi przedstawiciele pracują również w miastach takich jak: Żywiec, Pszczyna, Oświęcim, Kęty, Skoczów, Ustroń oraz Cieszyn.

Przedstawiciel firmy na pomiarze prezentuje i wyczerpująco tłumaczy zastosowanie poszczególnych typów osłon okiennych, a także innych interesujących Państwa produktów z naszego asortymentu oraz prezentuje wszelkie dostępne materiały. Ceny nie są wygórowane, jedne z najniższych w regionie, a produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

 

Zadzwoń i umów się na pomiar

514 874 922, 503 511 142

 

Odwiedź nasze biuro handlowe

ul. Zygmunta Krasińskiego 13, 43-300 Bielsko Biała

Ponadto można również wysłać za pośrednictwem maila na adres: biuro@presiana.pl wymiary okien, a sporządzimy wycenę interesującego Państwa produktu z naszego asortymentu. Termin realizacji zamówień to około 7 dni dla produktów wewnętrznych oraz 14 dni dla produktów zewnętrznych. Gdy towar jest już gotowy umawiamy się z Państwem na montaż, który jest przeprowadzany przez wyspecjalizowanych pracowników lub odbierają go Państwo w salonie sprzedaży i montują we własnym zakresie zyskując podczas podpisania umowy 10% rabatu z tytułu samodzielnego montażu (więcej w zakładce PROMOCJE/INFO).

Sprawdź nas!