Markiza Jovita

Kiedy myśleć o kupnie markizy?

 

Markiza Tarasowa to bezsprzecznie doskonały pomysł dla osób lubiących wypoczynek na tarasie czy też balkonie.

Zalety poszczególnych typów markiz można długo wymieniać, ale skupmy się na tym kiedy trzeba w ogóle zacząć myśleć o zakupie markizy by być przygotowanym na pierwsze promienie słońca.

Pamiętajcie że od złożenia zamówienia do momentu aż markiza wisi na waszym tarasie mija ok. 3-4 tygodnie.

Troszkę bardziej skomplikowana sprawa jest w przypadku pergoli tarasowych bo tutaj poczekamy nawet do dwóch miesięcy… Okres oczekiwania zależny będzie od modelu pergoli, koloru konstrukcji oraz okresu w którym ją zamawiacie.

W marcu, gdy przebijają się już powoli pierwsze promienie słoneczne wszyscy przypominają sobie że należałoby czymś zasłonić taras. Wtedy też na wszelkiego rodzaju osłony poczekacie niestety najdłużej.

Jeśli zależy Wam na tym by być przygotowanym do wiosny i jej pierwszych słonecznych i ciepłych dni zacznijcie działać w okolicy lutego. Jest to miesiąc bezpośrednio przed sezonem więc jak najbardziej możecie doszukiwać się jakichś promocji czy fajnych nowości na rynku.  Zamawiając w pierwszej połowie lutego będziecie mieć pewność że pierwsze słoneczne dni spędzicie wypoczywając na tarasie w cieniu markizy.