NAJLEPSZA OFERTA – RABAT NA KAŻDE ZAMÓWIENIE – 10%

markiza w kasecie nad tarasem

Dzięki aluminiowej kasecie markizy materiał przez cały czas chroniony jest przed działaniem niepożądanych czynników. Kaseta markizy ma również funkcję estetyczną.

Konstrukcja markizy wykonana jest z aluminium. Materiały wykonane są z tkaniny akrylowej, impregnowanej, wysokiej jakości, dostępnej w wielu kolorach. W naszych markizach stosujemy materiały tylko i wyłącznie z włoskiej kolekcji PARA dzięki czemu mamy zapewnioną jakość oraz wysoką żywotność produktu.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy również wymiary standardowe markiz w kasetach. Pozwala to zaoszczędzić około 30% wartości markizy bez uszczerbku na jakości produktu!

Markizę można obsługiwać ręcznie (korba),

elektrycznie (przełącznik klawiszowy)

oraz przy pomocy drogi radiowej (pilot)

Do napędu markizy można również podłączyć czujnik wiatrowo-słoneczny który zapewnia komfort oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. Czujnik może zamykać bądź otwierać markizę podczas odpowiedniego nasłonecznienia ale jego główną funkcją jest mierzenie siły wiatru. Gdy siła wiatru stanie się niebezpiecznie wysoka urządzenie zwinie markizę.

Markiza montowana jest do stałych elementów budynku. Można ją również podwiesić np. pod balkonem.

Nasi doświadczeni montażyści przeprowadzają montaż szybko i sprawnie. Uchwyty markizy zawsze montowane są za pomocą „chemii” dzięki czemu nie ma fizycznej możliwości oberwania się któregoś z nich.

TERAZ 7 LAT GWARANCJI!

MATERIAŁY Z WŁOSKIEJ KOLEKCJI PARA

PRZYSTĘPNA CENA!

GALERIA