2.09 niebieska

Plisy to potoczne określenie żaluzji plisowanych – typu osłon okiennych, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ze względu na łatwą obsługę i bardzo rozległy zakres zastosowania. Jest to jedyny typ osłon, który można wykorzystać przy otworach okiennych o nietypowych kształtach jak trapez, okrąg czy trójkąt.

Występują w szesnastu wariantach, w tym do okien dachowych. Dodatkową niekwestionowaną zaletą jest możliwość zasłonięcia za pomocą plisy dowolnego fragmentu okna – można je zasunąć od dołu, od góry, a  także na środku okna. Najpopularniejszą formą obsługi plisy jest sterowanie za pomocą uchwytu zamontowanego na środku profilu. Osprzęt (rynna dolna i górna) wykonany jest z aluminium i może być pomalowany proszkowo na wiele kolorów, w tym kolory drewnopodobne. Podobnie materiały, z których plisa jest wykonana, cechują się dużym zróżnicowaniem kolorów i wzorów, co wpływa na możliwość stworzenia unikalnego charakteru każdego wnętrza w Państwa domu.

Materiał można myć pod bieżącą wodą, a także prać ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem mydła.
Plisa montowana jest do listew przyszybowych. Zbudowana jest w taki sposób, że nie odstaje od krawędzi skrzydła okiennego, dlatego nie powoduje problemów przy otwieraniu okna.

UWAGA: Do standardowego systemu plis wprowadziliśmy możliwość zatrzaskiwania jej na górnej oraz dolnej pozycji. Dzięki systemowi „Klik” Plisa staje się jeszcze bardziej praktyczną i bezawaryjną osłoną okienną.

MASZ PYTANIA?

zadzwoń – 503 511 142

MOŻLIWOŚĆ ZASŁONIĘCIA DOWOLNEGO FRAGMENTU OKNA

GALERIA