Roleta Rzymska Pomarańczowa

Roleta Rzymska

 

 

Roleta Rzymska jako firanka

Roleta Rzymska jest osłoną bardzo popularną w Polsce. podczas podnoszenia zwija się ona tworząc regularne, widowiskowe fale.  Jest to osłona zazwyczaj bardzo elegancka – „zazwyczaj” gdyż zależy to od materiału wybranego przez klienta (zdjęcie niżej).

W rolecie rzymskiej w zasadzie widoczny jest sam materiał więc to on tworzy „efekt”. Materiały dzielimy na dwie kategorie

 

1. Materiały firankowe

2. Materiały zasłonowe

 

Materiały firankowe mają za zadanie przepuszczać znaczną ilość światła, są bardziej ozdobne niż te zasłonowe jednak należy pamiętać że po zapaleniu światła w pomieszczeniu wieczorem wszystko co wewnątrz będzie widoczne, tak jak w przypadku zastosowania tradycyjnej firanki. Materiały te są lekkie i delikatne.

Roleta Rzymska Biała

 

Materiały zasłonowe jak sama nazwa wskazuje mają za zadanie pełne zasłonięcie okna, tak by nikt nie mógł podejrzeć co dzieje się wewnątrz pomieszczenia. W sprzedaży dostępne są materiały o różnej strukturze oraz gramaturze.

Różne kolory materiałów możemy łączyć na rolecie tworząc ciekawe, eleganckie stylizacje (zdjęcie niżej).

Roleta Rzymska - wnęka  Roleta Rzymaska - obszycia

Stwierdzić można że roleta rzymska jest osłoną która pasuje niemalże do każdego wnętrza. Zasłaniając nią okno tworzymy w pomieszczeniu ciepły, przytulny klimat a jej nowoczesny wygląd przykuwa oko zazdrosnego sąsiada :-) – POLECAMY.