Roleta Mini

Roleta Triola

Rolety Triola to najprostszy i w zasadzie najtańszy sposób na zasłonięcie okna. Ten typ rolety nie jest zabudowany w kasetę, Jej ogromną zaletą jest zastosowanie prowadnic żyłkowych, które w stały sposób przytrzymują roletę przy krawędzi skrzydła okiennego. Ponadto żyłki znajdują się za tkaniną rolety, co pozwala na wykorzystanie materiałów o szerokości zasłaniającej całe światło okna (dokładnie takiej jak nam potrzeba), bez obaw, że żyłka będzie zahaczała o klamkę okna. Żyłki zamocowane są za pomocą uchwytów w sposób bezinwazyjny, a maksymalne ich rozpięcie na ramie sprawia, że roleta nie odstaje od okna przy jego uchyleniu. Ponadto zwinięta roleta w żadnym stopniu nie zasłania szklanej powierzchni okna.
Łańcuszek służący do obsługi rolety posiada odpowiedni ogranicznik, który zapobiega nadmiernemu rozwijaniu się materiału. Ponadto sama roleta Triola posiada specjalny mechanizm hamujący, który pozwala na umiejscowienie tkaniny rolety w dogodnym położeniu, niewymagający zaczepiania łańcuszka o dodatkowe uchwyty.
Roleta Triola może zostać zawieszona w sposób bezinwazyjny za pomocą specjalnych stalowych wieszaków na skrzydło okienne, które zostały tak wyprofilowane by nie było fizycznej możliwości oberwania się rolety. Można również zamontować roletę za pomocą odpowiednich wkrętów do ściany lub sufitu, jeżeli interesuje Państwa zasłonięcie całej powierzchni okiennej, a nie umiejscawianie rolet na poszczególnych skrzydłach okna.
Roleta dostępna jest w białym oraz brązowym kolorze osprzętu, który obejmuje kolory boczków, łańcuszka oraz dolnego obciążnika. Zaleca się aby kolor osprzętu dopasować do koloru okna, dzięki czemu stapia się on z jego powierzchnią, dzięki czemu wybrany materiał spełnia funkcję ozdobną.  Do rolety dostępnych jest ponad 1000 materiałów do wyboru.
Roleta Mini to osłona praktycznie bezawaryjna, co zwiększa bardzo jej popularność.

MASZ PYTANIA?

zadzwoń – 503 511 142