Roleta Dachowa z prowadnicami

Rolety do okien dachowych

Oferowane przez nas rolety mogą być zastosowane do zarówno typowych jak i nietypowych okien dachowych dostępnych na rynku.

Na okna, które są najbardziej narażone na działanie słońca proponujemy materiały odbijające promienie słoneczne, które z jednej strony skutecznie zaciemniają, a z drugiej dodatkowo redukują nagrzewanie się pomieszczeń.

Mechanizmy sprężynowe powodują, że roleta prawidłowo funkcjonuje przy różnym nachyleniu okna, pozwalają także na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. Jest to bardzo istotna kwestia w przypadku rolet dachowych. Rozwiązanie w postaci maskownicy i prowadnic niweluje prześwity, które stanowią problem przy innego rodzaju osłonach do okien dachowych, często sprzedawanych bez prowadnic i zapinanych u dołu na mało funkcjonalny rzep. Wysoka estetyka sprawia, że rolety dachowe cieszą się wielką popularnością wśród klientów.

Plisa Dachowa

Plisy do okien dachowych

Okna dachowe możemy zasłonić również PLISĄ która szczególnie pięknie wygląda na tego typu oknach.

Plisa to rodzaj harmonijkowego materiału który możemy prowadzić zarówno od góry jak i od dołu okna co sprawia że jest bardzo praktyczna. W przypadku plisy występują zupełnie inne grupy materiałowe niż w tradycyjnych roletach co da Państwu możliwość regulacji nasłonecznienia w pierwszej kolejności przez wybranie odpowiedniego materiału. Każdy z materiałów ma troszkę inną strukturę a co za tym idzie z różnym natężeniem przepuszczają promienie słoneczne co jest szczególnie ważne przy oknach dachowych.

Dostępna w kilkunastu kolorach osprzętu dopasowanego do ramy okiennej.

Plisa montowana jest za pomocą specjalnych uchwytów do ramy okiennej.

MASZ PYTANIA?

zadzwoń – 503 511 142

GALERIA