NAJLEPSZA OFERTA – 1800 MATERIAŁÓW DO WYBORU

Roleta rzymska to modna i wytworna osłona okienna, która dzięki tunelom umiejscowionym w materiale układa się w horyzontalne, widowiskowe fałdy. Materiał rolety  mocowany jest do szyny mechanizmu za pomocą rzepa, dzięki czemu odpięcie materiału do ewentualnego prania jest mało skomplikowane. Ciekawy a jednocześnie spokojny fason rolety rzymskiej znajduje znakomicie zastosowanie zarówno we wnętrzach klasycznych jak i awangardowych. Ten typ osłony okiennej doskonale łączy zalety konwencjonalnych zasłon jak i nowoczesnych rolet.

Oferujemy ogromną różnorodność zarówno kolorystyczną, jak i struktury materiałów tej nietuzinkowej rolety, a jej budowa sprawia, że nie zajmuje dużo przestrzeni w miejscu zamontowania. Tworzywo stosowane do jej wykonania to materiał miękki, odmienny od wykorzystywanego przy realizacji typowych rolet.

Roleta rzymska sterowana jest łańcuszkiem, może być zamontowana zarówno do okna jak i ściany lub sufitu za pomocą specjalnego uchwytu. Możliwy jest również montaż bezinwazyjny do ramy okna.

W naszej kolekcji znajdziecie Państwo ponad 800 materiałów do wyboru, w tym materiały firankowe, zasłonowe, perłowe, satynowe i wiele, wiele innych. Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość wykonania rolety rzymskiej z materiału dostarczonego przez klienta, co pomoże stworzyć dodatkowe walory estetyczne w Państwa domu.

Modele Rolet Rzymskich:

rzymska-standard-ar30styl-angielski-ar40roleta-polkole-ar17styl-wenecki-ar23

powtorzony-polokrag-model-ar19roleta-bez-usztywnien-ar1austriacka-opera-ar32

Możliwość prania tkaniny

Ponad 1800 materiałów do wyboru!

ZADZWOŃ – 515 911 130