Żaluzje to  najbardziej znany i najwcześniej wykorzystywany system osłon okiennych. Doskonale zdają egzamin w eliminowaniu zbyt mocnego źródła światła we wnętrzach, a także pozwala na bardzo dokładne sterowane stopniem i kierunkiem ich nasłonecznienia. Pozwalają w sposób  umiarkowany zredukować widoczność pomieszczeń z zewnątrz, co odgrywa istotną rolę w utrzymaniu prywatności.  Wielofunkcyjność żaluzji, duża rozpiętość stosowanych kolorów osprzętu, które można dopasować do lameli lub do koloru stolarki okiennej, zróżnicowane kolory lameli – w tym drewnopodobne oraz drewniane, różne rodzaje szerokości lamelek: 16,25 oraz 50 mm umożliwiają montaż żaluzji w każdym rodzaju pomieszczeń i do każdego rodzaju okien.
Sterowanie żaluzją góra/dół polega na poruszaniu specjalnym patyczkiem, co umożliwia harmonijne manewrowanie lamelami oraz płynne sterowanie dopływem oświetlenia do wnętrza. Dzięki żyłce prowadzonej po obu stronach żaluzji i przez całą jej wysokość nie odstaje ona od okna w momencie jego uchylenia.
Żaluzje  montowane są za pomocą wieszaków bezinwazyjnych na skrzydło okienne lub za pomocą specjalnych uchwytów do ściany lub sufitu.
Żaluzje można czyścić za pomocą mokrej szmatki, odkurzacza ustawionego na niskie ssanie, a także przy pomocy specjalnie do tego celu przygotowanych szczotek.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Poniżej w zakładkach tematycznych.

 

Żaluzje Venus

Żaluzja Venus

Żaluzje Pionowe

Zaluzja Pionowa

Żaluzje Drewniane

zaluzja Drewniana 25mm

Żaluzje Aluminiowe

zaluzja Aluminiowa 25mm